Porażając skala hejtu i szczucia na Grodzkiego w telewizji

“Porażająca skala hejtu i szczucia. Między 1 a 9 stycznia pisowskie “Wiadomości” wyemitowały 10 materiałów dotyczących marszałka Grodzkiego. Trwały one łącznie ponad 28 minut czyli tyle co jedno pełne wydanie programu” – napisał jeden z internautów.

Powstaje jednak pytanie. Dlaczego redaktorzy “Wiadomości PiS”, tak chętny w szukaniu grzechów u wszystkich tylko nie u swoich, zapominają o ponad 240 aferach za czasów PiS, które nie znalazły swojego wyjaśnienia? Dlaczego prezenterzy wiadomości, którzy zarabiają po kilkadziesiąt tysięcy miesięcznie, nie występują w pisowskich mundurach, a co najmniej z logiem tej partii? Dlaczego widzowie nie są informowani o problemach, które mają miejsce w kraju?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Tych pytań jest znacznie więcej. Żaden odpowiedzialny Polak nie może się jednak zgadzać na hejt i nienawiść na kogoś tylko dlatego, że jest z innej opcji politycznej.