Skandaliczne zachowanie ekipy TVP Info wobec dyrektor gabinetu Marszałka Senatu! Małgorzata Daszczyk została uderzona w głowę kamerą. Obecnie przebywa w szpitalu. Złożyliśmy wniosek o odebranie akredytacji prasowych dla ekipy, biorącej udział w zdarzeniu – poinformowała Kancelaria Senatu.

Szokujące jest to, jak arogancko i bezczelnie zachowują się pracownicy reżimowej telewizji. Powinni nie tylko mieć odebrane akredytacje, ale również postawione zarzuty – komentują Polacy.

Na filmie zamieszczonym przez Kancelarię Senatu wyraźnie widać, jak ekipa TVP rzuca się przez drzwi za marszałkiem Senatu, który chce wsiąść do samochodu. Report trzyma mikrofon w ręku a operator ekipy z dużą kamerą uderza dyrektor, która idzie wsiąść do samochodu w głowę i nawet nie zdejmuje sprzętu ani nie przeprasza, tylko dalej filmuje marszałka.

Reklamy

Dyrektor gabinetu trzyma się za głowę i jest wyraźnie zszokowana uderzeniem. Obecnie przebywa w szpitalu.

Jedno jest pewne – nerwowe zachowanie ekipy TVP pokazuje jak wielki strach panuje w układzie władzy i jak zdesperowani są, by ukryć swoje afery i jeszcze chwile pozostać na stołkach.

 

Poprzedni artykułPaństwo nie radzi sobie z zarządzaniem przejętą PESĄ
Następny artykułDuda opowiadał o socjalu. Cejrowski dostał szału