Czemu oni tak kłamią? Poseł PiS w oburzający sposób tłumaczy gwałtowne podwyżki cen!

Poseł PiS Stanisław Bukowiec zapytany o podwyżki cen w styczniu odpowiedział, że… winna jest Unia Europejska. A to nie jest prawda!

“Część tych podwyżek związana jest z wypełnianiem pewnych umów, czy rozwiązań, związanych z Unią Europejską, chociażby wyższe ceny za prąd, które są zapowiadane” – powiedział poseł.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Prawda jest jednak taka, że za podwyżki odpowiedzialny jest wprost rząd, który od czterech lat nie zrobił nic, by im przeciwdziałać. Płacimy za przestarzałą energetykę, za przestarzały system elektrociepłowni, za brak rozwoju odnawialnych źródeł energii i zatruwanie powietrza. A prawdziwą przyczyną innych potężnych podwyżek jest inflacja, czyli spadek wartości pieniądza, który jest coraz bardziej odczuwalny.

Warto również przypomnieć, że rząd nie ma własnych pieniędzy. Ma tylko te, które zabierze nam w formie podatków. Więc cała ta narracja Pis jest kompletnie niespójna i niewiarygodna.

Od czterech lat PiS rządzi – i to PiS jest winny sytuacji w Polsce. Koniec i kropka panie pośle!

źródło: Bochnianin.pl