Rusza Drużyna Kosiniaka. Kandydat na prezydenta z ramienia ludowców zaprasza wszystkich, którzy chcą działać w kampanii prezydenckiej do współpracy. Mile widziane są osoby, które mają pomysły na lepszą Polskę i chcą zmieniać nasz kraj na lepsze oraz działać. Aktywna prezydentura ma być przeciwwagą dla ostatnich pięciu straconych przez aktualnego prezydenta lat.

Kosiniak-Kamysz przypomina, że prezydent jest ważną postacią życia politycznego a stanowisko to daje duże możliwości własnego, aktywnego działania. Jako kandydat na prezydenta chce być aktywny i już dzisiaj proponuje aktywność w sprawie prezydenckich ustaw o wyższej emeryturze, tańszym prądzie, uczciwych i sprawiedliwych sądach, lepszej edukacji i lekkich tornistrach, zmniejszeniu biurokracji i zmniejszeniu ilości przepisów krępujących polską gospodarkę. A to tylko początek.

Reklamy

Wszystkie osoby, które chcą pomóc i wnieść swój wkład do zmiany Polski na lepsze kandydat na prezydenta zaprasza do zgłoszeń przez stronę kosiniakkamysz.pl/druzyna.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułKolejne kłamstwa układu władzy obnażone. Chodzi o sprawę Komorowskiego
Następny artykułCeny szaleją, ludzie mają dość. To wina Kaczyńskiego!