Podział polskiego społeczeństwa narasta a nasz kraj jest wyjątkowo osłabiony. Czy ktoś w Polsce realizuje scenariusz napisany przez ludzi od Putina? Nie jest to wykluczone.

Silnie podzielone i pełne nienawiści do siebie społeczeństwo to wynik prymitywnej propagandy, uprawianej przez polityków układu władzy. Wmawiają oni ludziom, że Polska jest rzekomo poszkodowana przez uczestnictwo w Unii Europejskiej. W efekcie w Polsce narastają antyeuropejskie nastroje, szczególnie na wschodzie, w województwach, które popierają określoną partię.

Reklamy

Jeśli dojdzie do próby oderwania Polski od Unii Europejskiej, linia podziału może przebiegać podobnie jak w danych zaborach.

Głupota i krótkowzroczność niektórych polityków jest więc przerażająca. Polska już miała w swojej historii różnego rodzaju podziały i odrywanie swoich ziem. Z takiego scenariusza zadowolony może być przede wszystkim Putin, który chętnie odbywałby potęgę ZSRR.

źródło: Twitter

 

 

Poprzedni artykułPowariowali! Wzywają do wojny domowej? Andrzej Duda odwołuje się do najciemniejszych kart polskiej historii
Następny artykułSędzia Ochocki do Andrzeja Dudy: jest pan złym człowiekiem, marnym prezydentem, ziejącym nienawiścią w imię swoich doraźnych i partyjnych, politycznych celów.