Władysław Kosiniak-Kamysz staje w obronie przedsiębiorców, uciskanych przez aparat fiskalny i absurdalne przepisy, które znacząco utrudniają prowadzenie działalności gospodarczej. I twardo przypomina Andrzejowi Dudzie co jest obowiązkiem prezydenta: stać na straży wolności i praw wszystkich Polaków, w tym przedsiębiorców, którzy tworzą dobrobyt i miejsca pracy w Polsce.

Reklamy

„Obowiązkiem państwa jest tworzyć takie warunki rozwoju, by mali i średni przedsiębiorcy mogli rozwinąć skrzydła. Jak? Dobrowolny ZUS, wyższa kwota wolna od podatku, kasowy VAT, zatrzymanie biurokracji i nowej legislacji, uproszczenie przepisów” – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz na spotkaniu z przedsiębiorcami w Gdowie.

Prezes ludowców, kandydujący na prezydenta, odbywa setki spotkań z wyborcami w całej Polsce. To jeden z najbardziej aktywnych kandydatów. Na spotkania z Kosiniakiem-Kamyszem przychodzi wiele osób, które są zaniepokojone sytuacją  jakiej znalazła się Polska. Wśród niech przedsiębiorcy, jedna z najbardziej uciskanych grup społecznych.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSikorski bardzo ostro o TVP. Kurski i Kaczyński poniosą odpowiedzialność!
Następny artykułDuda 50,09 proc., Kidawa-Błońska 49,91 proc. Kaczyński straci rezydenta w Belwederze? [Sondaż]