Miażdżący wyrok.

Pracownik Polskiego Radia i „Gazety Polskiej” Piotr Nisztor stoi za kolportowaniem i publikacją nielegalnych podsłuchów z warszawskich restauracji. Według informacji „Gazety Finansowej”, „Polityki” czy „Sieci” Nisztor był współpracownikiem Centralnego Biura Antykorupcyjnego.

Reklamy

Nisztor broni się, że działał jako dziennikarz, a CBA pod nowym kierownictwem nie chce potwierdzić, czy był on ich współpracownikiem. Jeżeli bowiem dopuszczał się tych czynów jako współpracownik CBA grozi mu wieloletnie więzienie.

Proceder, w jaki zaangażowany był obecny pracownik Polskiego Radia i „Gazety Polskiej”, mocno krytykowały ofiary przestępczej działalności Marka F. i innych ludzi z jego grupy. Adwokat Roman Giertych, którego nielegalnie nagrał osobiście domniemany współpracownik CBA, stwierdził, że uważa Nisztora za gangstera i bandytę.

Nisztor wytoczył za to pozew adwokatowi. Jednak sąd sprawę umorzył. Miażdżące dla pracownika państwowego radia jest natomiast uzasadnienie wyroku.

Najbardziej wstrząsające są jednak zeznania ofiar Piotra Nisztora. Niektóre z nich wprost zeznały, że wymuszał on od nich pieniądze!

Poprzedni artykułPiS, Trump i seks analny. Porno-konta podbijają statystyki Dudy na Twitterze
Następny artykułZnowu obiecanki cacanki. Mamy prawie luty a Strategii Bezpieczeństwa Narodowego nadal nie ma panie Morawiecki