Dominik Paterek, rolnik z Krotoszyna, na konferencji u Rydzyka w Toruniu ujawnił skalę pisowskich zaniedbań i problemów w rolnictwie. Było tak ostro, że chciano mu zabrać mikrofon i poganiano, by kończył!

– Dlaczego mimo zapewnień ministra naszego rolnictwa nie ma do tej pory dopłat. Wprowadziliście jakąś kontrolę globalną na terenie powiatu krotoszyńskiego i do dzisiaj nikt dopłat nie otrzymał. Jak ci rolnicy mają do tej wiosny przystępować bo się zarządziło jakąś kontrolę – mówił Dominik Paterek. Wywołało to dużą konsternację wśród uczestników konferencji. Ale chłop nie dał sobie odebrać głosu.

Reklamy

– Żona mówi też „Co ten PiS zrobił dla rolnictwa? Pokaż mi coś konkretnego” – mó

wił wzburzonym głosem rolnik – I tak szczerze nie ma tego dużo. A do ministra środowiska: skoro tak wszyscy bronimy i chcemy chronić to środowisko to dlaczego takie paliwo jak gaz propan na przykład, jest obłożony podatkiem VAT 23%?! Na litość boską Jak zakładałem go, to było najtańsze ekologiczne paliwo. Spodziewałem się wielkiego wsparcia ze strony rządu. Do tej pory się nie doczekałem! Wręcz przeciwnie, ciągle podwyżka jest tych cen. Dlaczego? Skoro to jest ekologiczne paliwo!?

Miny ministrów mówią wszystko… A cała konferencja była transmitowana na żywo w Telewizji Trwam.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułMinister środowiska szykuje nam Armagedon? Przerażająca wizja Polski! WIDEO
Następny artykułZwariowali! Straszą, że gdy PiS przegra, nastanie dyktatura sądów i LGBT! WIDEO