PiSowska bolszewia zniszczyła Leppera, próbowała zniszczyć Kwaśniewskich. To nie może pozostać bezkarne – napisał Radosław Sikorski. To bardzo ostra, ale prawdopodobnie trafna ocena. Dzisiaj PiS podobnymi metodami próbuje niszczyć marszałka Grodzkiego.
„Tak. Jeśli te i inne gwałty zostałyby bezkarne, to znaczyłoby, że dopuścilibyśmy do utrwalenia w Polsce rządów bezprawia, przy użyciu służb specjalnych” – skomentował to profesor Leszek Balcerowicz.
Reklamy
Chcesz czytać więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej. |
„W tej ich całej deformie sądownictwa właśnie chodzi o wprowadzenie bezprawia. PiS chce sobie zagwarantować bezkarność i swobodę działania dla swoich agentów Tomkòw aby trzymać władzę. To się nazywa putinizm.” – dodała jedna z internautek.
źródło: Twitter