Są chyba jakieś granice bezczelności władzy w obsadzaniu swoich znajomych i rodziny na stanowiskach. Ale najwyraźniej nie dla wszystkich. Żona Przemysława Radzika, rzecznika dyscypliny, zostanie dyrektorem Sądu Rejonowego w Warszawie.

Korupcja, kolesiostwo, nepotyzm – krzyczał kiedyś Jarosław Kaczyński. Co powie dzisiaj? Że to nie on, tylko Ziobro i Solidarna Polska? A może, że te stanowiska im się po prostu należały? Kiedy przeprosi Polaków za to co się dzieje w sądownictwie? Kiedy w końcu w naszym kraju zapanuje ład i porządek prawny?

Reklamy

Warto przypomnieć, że Radzik miał uczestniczyć w hejterskiej grupie Kasta Watch, działającej w Ministerstwie Sprawiedliwości. „Wg doniesień medialnych Przemysław W. Radzik i Michał Lasota mieli uczestniczyć w hejterskiej grupie Kasta, mającej na celu dyskredytację sędziów sprzeciwiających się niekonstytucyjnym zmianom w wymiarze sprawiedliwości. Niejawne dokumenty z postępowań prowadzonych przez Przemysława W. Radzika i Michała Lasotę były publikowane przez anonimowe hejterskie konto na Twitterze oraz przez niektóre media.” – ujawniła Iustita.

źródło: Onet

Poprzedni artykułLekarz zaleca: telewizji publicznej o 19:30 nie oglądać
Następny artykułOstre słowa Sikorskiego: PiSowska bolszewia zniszczyła Leppera, próbowała zniszczyć Kwaśniewskich