Dziwaczny film wychwalający Kaczyńskiego. “Obce media Go zohydzają”. WIDEO

Oficjalna strona PiS-u opublikowała “film”, w którym wychwala pod niebiosa swojego prezesa. Z obrazu dowiadujemy się, że Jarosław Kaczyński “jest pełen szacunku dla innych” i “przebywa wśród zwykłych ludzi”. Naprawdę?

Kaczyńskiego zohydzają prawdziwym Polakom jedynie “lewackie portale, gazety i telewizje z obcym kapitałem”. Czy to jeszcze demokratyczna Polska, czy już może Korea Północna, gdzie wszyscy muszą wielbić Najcudowniejszego Wodza Narodu?

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


A oto fakty: To Kaczyński niedawno krzyczał w Sejmie “won”. To Kaczyński spotyka się głównie ze swoimi ochroniarzami, którzy otaczają go murem nawet…w parlamencie. Wywiadów niezależnym dziennikarzom nie udziela. Na spotkania partyjne przywożony jest do grona zwolenników. Żyje więc raczej w świecie iluzji.

Oto kuriozalny film PiS: