Każda, nawet najmniejsza informacja dotycząca PiS, musi znaleźć się we wiadomościach. Atakowanie opozycji powinno odbywać się na każdym odcinku. Jedna partia, jeden wódz  i wspierające ich media publiczne to dzisiaj największe zagrożenie demokracji w Polsce. Ludzie to widzą i odwracają się od telewizji publicznej oraz publicznego radia. Ale to za mało – musimy zrobić wszystko, by te media odzyskać.

Z ośrodków informacyjnych przekształciły się bowiem w ośrodki propagandy i kłamstwa. Ludzie, którzy pozostali tam w środku, za ogromne pieniądze zajmują się lukrowanie rzeczywistości i przyjmują polityczne zlecenia. Miernoty, osoby bez honoru, zwykłe chamstwo, czasem pijacy, ze słabym warsztatem, w normalnych okolicznościach nawet nie byliby dopuszczeni do mikrofonu czy kamery. Dzisiaj to oni zastąpili fachowców i bezstronnych dziennikarzy, kadząc Kaczyńskiemu na polecenie partyjnych bożków, zapomnieli co to Bóg a ich życie napędza mamona i nienawistna pogoń za wszystkim co może zaszkodzić opozycji.

Reklamy

Telewizji publicznej nie można oglądać, radia publicznego nie da się słuchać. Są szkodliwe dla zdrowia obywateli, produkują kłamstwa, zajmują się czystą propagandą. To nie tylko propaganda ale też czysta polityczna reklama. Ludzie, którzy to robią, łamią prawo – i muszą za swoje postępowanie w wolnej Polsce odpowiedzieć. Nie będzie litości. Nie będzie zapomnienia – nie można pozwolić, by kiedykolwiek ktokolwiek zrobił to ponownie.

Trzy miliardy złotych, które posłowie PiS dali na propagandę pójdzie na pensje i premie oraz szemrane interesy. W wolnym kraju trzeba będzie dokładnie sprawdzić, co się stało z tymi pieniędzmi. Ten zarobek na kłamstwie i krzywdzie narodu powinien zostać Polakom co do złotówki zwrócony. Dlatego potrzebne są niezależne media i niezależni prokuratorzy, którzy zbadają na co te wszystkie miernoty wydają nasze pieniądze.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułWładysław Kosiniak-Kamysz zdecydowanie: nigdy nie podpiszę ustawy o podziale Mazowsza
Następny artykułEdukacja, głupcze! Ten rząd zapomniał o najważniejszych sprawach dla Polski!