To oświadczenie zakończone jest niezwykle niepokojącym mnie stwierdzeniem. Otóż ostatnie zdanie, po tych wynurzeniach, że agent Tomek chciał mieć parasol ochronny, jest następujące: „parasola ochronnego nie otrzymał i nie otrzyma nikt, kto sprzeniewierzył finanse publiczne” – powiedział generał Dukaczewski, komentując oświadczenie CBA.

„Czyli CBA nas poinformowało, że jednak daje parasol ochronny, ale komu? Czy na przykład tym, którzy zbiorą materiały obciążające na przeciwników politycznych? Tym którzy znajdą wśród osób nie do końca życzliwych obecnemu układowi politycznemu i takie osoby wskażą i takie osoby będą kompromitować?” – mówił generał Dukaczewski.

Reklamy

Ponadto poszedł bardzo zły sygnał w świat, że polskie służby specjalne już od kilku lat nie są służbami państwa polskiego, a są służbami partyjnymi. Realizują zadania i politykę partii i powiem szczerze, że nie do końca jestem przekonany, że polityka partii jest zgodna z interesem narodowym. W związku z tym zaangażowanie tak ogromnego aparatu, ogromnych środków finansowych na rozprawianie się z opozycją i poszukiwanie zagrożeń tam gdzie ich nie ma a jednocześnie pomijanie rzeczywistych zagrożeń, jest bardzo niepokojące – powiedział generał Dukaczewski.

źródło: Onet.pl

 

Poprzedni artykułPiS utopiło pieniądze w Condorze. Lufthansa jednym ruchem zarżnęła „złoty biznes” Morawieckiego
Następny artykułAgent Tomek w telewizji przeprasza Jolantę i Aleksandra Kwaśniewskich! WIDEO