Duży jogurt Bakomy traci na wadze. Kiedyś było 400g, teraz już tylko 390. Ceny żywności idą w górę jak szalone, producenci próbują więc znaleźć sposób na to, by klienci ich nie widzieli. Podobna historia miała już miejsce z masłem. Bakoma nie jest jedyną firmą, która tak robi.

Obniżanie ilości produktu w opakowaniu to doskonały sposób na zamaskowanie podwyżek. A skąd te podwyżki cen? Otóż winna jest m.in. polityka rządu. To w końcu nie znający się na gospodarce Kaczyński przepychał przez parlament różne nieodpowiedzialne ustawy, takie jak socjalistyczne rozdawnictwo pieniędzy, nazywane dla niepoznaki „500 Plus”, zgadzał się na podwyższanie składki na ZUS, nazywając to kuriozalnie podnoszeniem płacy minimalnej czy wreszcie to on dopuszcza do rozchwiania systemu prawnego w Polsce. A to wszystko oznacza koszty, koszty i jeszcze raz koszty.

Reklamy

Gdyby Kaczyński chociaż raz w życiu pracował jak większość Polaków, dostrzegłby te problemy bardzo szybko. Ale on i całe kierownictwo PiS żyje w bańce, nie dociera do nich najwyraźniej prawdziwy obraz świata. Telewizja publiczna nie pokaże drożejącego jogurtu, bo to kłóci się z jej wizją urojonego pisowskiego świata…

źródło: Twitter

Poprzedni artykułArgumenty się kończą, więc Ziobro zaczyna straszyć Polaków „złą Unią”. MAMY NAGRANIE!
Następny artykułNa spotkania z Kosiniakiem-Kamyszem przychodzą tłumy ludzi