Członkowie efemerydy pod nazwą Kluby Gazety Polskiej najprawdopodobniej sami nie widzą już sensu istnienia „klubów dyskusyjnych” skupionych pod szyldem prawicowego pisma prowadzonego przez Tomasza Sakiewicza.

Klubowicze po prostu nie chcą dawać kasy na utrzymanie warszawskiego biura. Do sieci wyciekł błagalny list Ewy Wójcik z owego biura, która „karci” członków Klubów Gazety Polskiej na całym świecie, iż ci nie chcą płacić.

Reklamy

Przy okazji okazało się ile pieniędzy przekazali na działalność biura Gazety Polskiej w Warszawie członkowie 112 Klubów, w których działa kilka tysięcy ludzi.

Wstyd na Żoliborzu, gdzie mieszka prezes PiS-u Jarosław Kaczyński i udziela się sam szef Gazety Polskiej Tomasz Sakiewicz. W ubiegłym roku członkowie prężnego Klubu Gazety Polskiej Warszawa Bielany-Żoliborz wpłacili tylko 500 złotych, czyli niecałe 42 złote miesięcznie.

Liderem jest jednak Zielonka, w której członkowie na konto centrali Klubów Gazety Polskiej wpłacili aż…20 złotych, czyli złotówkę i 70 groszy miesięcznie. Mają gest! Warto dodać, że z tego okręgu do sejmu weszli tacy politycy PiS-u jak Mariusz Błaszczak, Anita Czerwińska, czy Dominika Chorościńska.

źródło Twitter

Poprzedni artykułNie dla anarchii! Iustitia twardo staje po stronie porządku, sprawiedliwości i jedności Polski: Pozostaniemy wierni Rzeczypospolitej
Następny artykułPrzypominamy jak kłamali. PiS chwalił się, że Szydło oddaliła perspektywę Brexitu.