Kuczyński ostro do izby dyscyplinarnej: Jesteście nielegalni, jesteście wykonawcami uzurpacji, kradzieży władzy, której PiS, wasz suweren, nie dostał

“Nie sąd najwyższy, lecz grupa opłacanych sług władzy nie będąca sądem. To ludzie których togi zamieniły się w liberie. Jesteście nielegalni, jesteście wykonawcami uzurpacji, kradzieży władzy, której PiS, wasz suweren, nie dostał” – napisał Waldemar Kuczyński.

“Cały świat prawniczy, poza grupką sprzedajnych lokajów władzy w togach, cały świat prawniczy w Polsce, w Unii, także w USA bije na alarm, że PiS likwiduje niezależne sądy” – dodał Kuczyński.

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Prawnicy i komentatorzy są zgodni, że izba dyscyplinarna to dzisiaj grupa osób, której decyzje nie mają żadnej mocy prawnej. Ocenę Kuczyńskiego podzieliło bardzo wiele osób.

źródło: Twitter