Czy ktoś z wyborców PiS już pytał, kiedy Kinga Duda odda Polsce pieniądze za studia? – napisał jeden z internautów. Przypomniał w ten sposób nagonkę na lekarzy, prowadzoną przez środowiska propisowskie. Popularny wtedy wśród trolli chwyt retoryczny to właśnie pytanie o zwrot pieniędzy naszemu krajowi za bezpłatne wykształcenie.

Dzisiaj do pracy poza Polską wyjechała córka Andrzeja Dudy, Kinga. Nic dziwnego, że ludzie stawiają pytania: co spowodowało, że dziewczyna ucieka z kraju? Dlaczego wyjeżdża w czasie, gdy w Polsce jest rzekomo tak wspaniale? Kto pomógł jej załatwić pracę i co tak naprawdę będzie robić? Dlaczego chce zarabiać i mówić w obcych językach? Czemu ojciec jej nie zabronił wyjeżdżać do obcych ludzi? Czy ten wyjazd nie jest chęcią ucieczki przed jakimiś rodzinnymi aferami, które mogą wyjść w kampanii? Co takiego robiła Kinga Duda w Polsce, że nie chce tego kontynuować?

Reklamy

Tych pytań jest bardzo dużo i warto je stawiać – piszą internauci.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułZiobro się wścieka, gdy ktoś przypomina te jego słowa!?
Następny artykułUjawniamy tajny plan PiS: do maja grzecznie, jak Duda wygra wybory to dziennikarze, nauczyciele i mundurówka