Reportaż „Spowiedź Agenta Tomka” nadany kilka dni temu w TVN24 może okazać się ostatnim gwoździem do trumny PiS-u, a już na pewno początkiem prawdziwego końca kariery szefów CBA Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika.

Propisowscy dziennikarze widząc, że oskarżenia skierowane przez Tomasza Kaczmarka w kierunku swoich byłych przełożonych są bardzo poważne i poparte argumentami nie do zbicia, zaczęli bronić Kamińskiego i Wąsika i mieszać z błotem skruszonego agenta.

Reklamy

Pierwszy i na razie najbardziej wydaje się propagandowy tekst napisał na portalu wpolityce Marek Pyza. Co ważne, ukazał się on w sieci o godzinie 21:34, czyli dokładnie 45 minut po zakończeniu emisji „Spowiedzi Agenta Tomka”, a dosłownie 4 minuty po końcu dyskusji publicystów i komentatorów w telewizyjnym studio.

Ciekawe w jaki sposób redaktor Pyza był w stanie napisać artykuł składający się z ponad 17 TYSIĘCY ZNAKÓW, a dokładnie 2 TYSIĘCY 536 WYRAZÓW w ciągu tak krótkiego czasu. Zrobił to w ciągu jednej godziny lekcyjnej? Niemożliwe.

By jeszcze bardziej uzmysłowić ogrom pracy jaki wykonał propisowski dziennikarz przy produkcji tak dużego i analitycznego tekstu warto zaznaczyć, że 17 TYSIĘCY ZNAKÓW to OSIEM STRON A4!

Gdyby redaktor Pyza pisał jeden wyraz na sekundę (czyli bez refleksji, aby szybciej,a więc bez sensu) i tak zajęłoby mu to 40 minut. A w tekście są cytaty, odniesienia, przypomnienia, analizy, komentarz. Jak on to zrobił?

Tłumaczenie na Twitterze redaktora Pyzy jest jakoś mało przekonujące. Praca na polityczne zlecenie i przecieki z ABC?

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSkandal! Sędzia powołany przez Ziobro złagodził wyrok dla zabójcy dziecka!
Następny artykułKosiniak-Kamysz ostro o Dudzie: nie udźwignął ciężaru prezydentury