Piekło kobiet.

Były senator Robert Smoktunowicz awansował na eksperta TVP od prawa. Powodem stał się jego krytyczny wpis nt. adwokata Romana Giertycha, który stwierdził, że nielegalna Izba Dyscyplinarna SN nie jest sądem.

Reklamy

Tymczasem nowa gwiazda TVP ma za sobą wstrząsającą przeszłość. Horror żony Smoktunowicza opisywał m.in. „Dziennik Gazeta Prawna”.

– O byciu ofiarą przemocy domowej opowiedziała także modelka Zofia Ragankiewicz. Będąc żoną Roberta Smoktunowicza, byłego senatora i szanowanego prawnika, wielokrotnie doświadczała poniżania i bicia. Zdecydowała się odejść od męża tyrana, gdy zaczęła się bać o własne życie – czytamy w DGP.

Kobieta miała być bita nawet laptopem.

– To, co działo się u mnie w domu, było tajemnicą poliszynela. W środowisku, w jakim się wówczas obracałam, obowiązywała zasada, że zawsze jest cudownie i wspaniale, a poruszanie takich tematów świadczy o braku klasy – wspominała bita kobieta.

W ramach pomocy innym, Ragankiewicz otworzyła fundację, która wspiera kobiety doświadczone przemocą domową. Niestety – jak zauważyła Wirtualna Polska, mężczyzna nie poniósł konsekwencji swojego zachowania.

Źródło: Gazeta Prawna / WP

Poprzedni artykułSzykuje się gigantyczny skandal w związku z zakupem linii Condor? Szokujący dokument Ministerstwa Aktywów!
Następny artykułBędą pozwy o odszkodowania za ujawnienie materiałów z nieudanej akcji CBA?