„Raport CBA jest manipulacją. Przedstawia argumenty jednej strony, która 13 lat temu postanowiła nas za wszelką cenę zdezawuować. Pomija fakty i zeznania, które nie pasują do linii ataku na nas”. Te stwierdzenia byłego prezydenta i jego żony są miażdżące dla CBA.

„Dlaczego CBA i Prokuratura nie ujawniła wszystkich materiałów śledztwa? Żądamy tego!” – piszą Kwaśniewscy.

Reklamy

„Dlaczego jesteśmy traktowani instrumentalnie w sporze między Mariuszem Kamińskim i byłym posłem PIS, agentem Tomkiem, który zawiódł miłość swoich szefów i powiedział prawdę o prowadzonej akcji przeciwko nam? Dlaczego CBA zataja fakt, że oskarżony przez was właściciel domu Marek Michałowski został uniewinniony prawomocnym wyrokiem sądu, a własność domu nie budzi wątpliwości i zostało to potwierdzone w dalszych postępowaniach?” – czytamy dalej w oświadczeniu.

Ujawnienie części dokumentów w prawie wilii Kwaśniewskich postrzegane jest jako poważny błąd CBA. Najprawdopodobniej nie doceniono popularności Aleksandra Kwaśniewskiego i jego żony, ciągle żywej w społeczeństwie. Słupki poparcia dla PiS będą spadać jeszcze szybciej niż do tej pory.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułKolejna afera z Ardanowskim w tle. Prywatna firma, 100 milionów złotych i liczne nieprawidłowości
Następny artykułSzykuje się gigantyczny skandal w związku z zakupem linii Condor? Szokujący dokument Ministerstwa Aktywów!