Bezmyślność przedstawicieli układu władzy jest ogromna. Prominentni politycy PiS zachwycają się bowiem sondażem, który dowodzi, że Polacy są słabo wyedukowani w zakresie obowiązującego w Polsce prawa. Tymczasem nie ma się czym chwalić, bo to efekty pięciu lat nieudanych rządów.

Edukacja w Polsce leży, sytuacja w szkołach jest fatalna. Takie sondaże jak ten, którym zachwyca się między innymi Karczewski – a chodzi o znajomość prawa i naszego położenia międzynarodowego – najlepiej to pokazują.

Reklamy

Tak więc posłowie i posłanki PiS zamiast się cieszyć z braku wiedzy powinni zapłakać nad stanem świadomości społecznej w zakresie tego, w jakim miejscu naprawdę znajduje się dzisiaj Polska. Cieszenie się z braku wiedzy z powodów politycznych to raczej powód do ogromnego wstydu… Ale widocznie władzy zależy na tym, aby Polacy nie wiedzieli. Sterowanie bezmyślnym społeczeństwem jest łatwiejsze niż świadomym. Łukaszenka popiera to – komentują internauci.

Poprzedni artykułNie dajcie się nabrać! Nowy podatek od cukru wejdzie dopiero po wyborach prezydenckich, ale my będziemy o tym pamiętać
Następny artykułGowin ostro krytykuje Ziobrę. Będzie zemsta?