Do warszawskiego Centrum EXPO, ponad 70 autokarami z całej Polski zwiezieni zostali działacze PiS-u na Konwencję wyborczą Andrzeja Dudy. Na miejscu doszło do gigantycznego skandalu. Organizatorzy z  PiS z premedytacją zaprosili do stolicy blisko dwa razy więcej ludzi, niż było miejsc wewnątrz.

Czemu tak zrobiono? Chodziło prawdopodobnie o zrobienie sztucznego tłumu i wrażenie dużego poparcia społecznego dla partii Kaczyńskiego. Od początku jednak coś z tym planem nie grało. Działacze i zwolennicy PiS-u, którzy pocałowali klamkę, a było to ponad tysiąc osób, w końcu dali upust emocjom i wyrazili swój prawdziwy stosunek do partii, która pokazała i im środkowy palec.
Na nagraniu widać jak zawiedzeni działacze PiS mówią, że to wstyd i kompromitacja.  Kampania Andrzeja Dudy rozpoczyna się więc fatalnie a komentarze po tych wydarzeniach nie pozostawiają złudzeń co do szans obecnego prezydenta.
Prezentujemy szokujący film z tych wydarzeń:
Poprzedni artykułNarodowy Instytut Kultury i Dziedzictwa Wsi zajmuje się spowiedzią, psychoterapią, kierownictwem duchowym?!
Następny artykułDoktor Władek. Kosiniak-Kamysz pospieszył z pomocą posłowi, który zasłabł na mównicy!