Osoby związane z układem władzy, zamieszane w aferę hejterską w Ministerstwie Sprawiedliwości, do dzisiaj nie poniosły żadnych konsekwencji, pomimo, że od wybuchu afery minęło już pół roku. Witajcie w państwie rządzonym przez PiS.

Oto do czego prowadzi upolitycznienie prokuratury oraz próba upolitycznienia sędziów. Tak zwani „swoi” pozostają bezkarni. Dopiero zmiana władzy spowoduje, że trafią oni przed oblicze prokuratorów i niezależnych sądów. A sytuacja jest bez precedensu. W Ministerstwie Sprawiedliwości, z udziałem wiceministra polskiego rządu, działała komórka zajmująca się szkalowaniem sędziów i osób, które sprzeciwiały się upolitycznieniu wymiaru sprawiedliwości! Mówimy o polskim rządzie – coś, czego w historii tego kraju jeszcze nigdy nie było i nie może się więcej powtórzyć.

Reklamy

Komórka ta, z udziałem Małej Emi oraz dyspozycyjnych funkcjonariuszy pisowskiej machiny propagandy (w tym dziennikarzy!) rozpowszechniała informacje służące szkalowaniu osób, które są przeciw polityce PiS. I to jest ogromny skandal.

Te wszystkie osoby trzeba rozliczyć i usunąć z życia społecznego!

 

Poprzedni artykułDuda chce skrócić kolejki do lekarzy? Przez pięć lat mu się nie udało!
Następny artykułWpadka propisowskiego publicysty. W brudnym ubraniu do studia TVP