W związku z wydarzeniami w Pucku, gdzie odbył się protest przeciwko wizycie prezydenta, Lotna Brygada Opozycji zaprezentowała nowy znak drogowy. Jest to zakaz wjazdu a znajdująca się na znaku głowa do złudzenia przypomina Andrzeja Dudę.

Tymczasem sytuacja w kampanii wyborczej zmieniła się diametralnie od piątku po geście Lichockiej. W ocenie wielu komentatorów sobotnia konwencja PiS, która miała rozpocząć marsz Andrzeja Dudy po reelekcję znajdowała się w cieniu piątkowych wydarzeń  w Sejmie. Sytuacji nie poprawiło zaproszenie zbyt dużej ilości działaczy i ich wściekłość, że nie zostali wpuszczeni.

Reklamy

Wydaje się, że w Polsce powstał potężny ruch, który postawi tamę na drodze kandydata PiS do prezydentury, tym razem nie związany z polityką ale ze zwykłą ludzką przyzwoitością i odpowiedzialnością. Lichocka, która pokazała w parlamencie faka, stała się tym kamieniem, który uruchomił lawinę społecznego oburzenia.

źródło: Twitter

 

 

Poprzedni artykułSzydło kłamała na konwencji PiS? Statystyka jest nieubłagana
Następny artykułDoktor Kosiniak-Kamysz ostro o służbie zdrowia w Polsce: Duda nie zrobił nic, by zreformować służbę zdrowia