„O Jarosławie Kaczyńskim nawet nie słyszałem, że taki jest na świecie. Jeżeli się pojawił w Stoczni to chyba zakonspirowany” – napisał swego czasu Jerzy Borowczak, uczestnik wydarzeń sierpniowych w Gdańsku. Być może to właśnie jest przyczyną, dla której Kaczyński tak zajadle atakuje Wałęsę i próbuje na swój sposób wymazać go z kart chwalebnej historii Polski.

Historia Jarosława Kaczyńskiego jest rzeczywiście dziwna. Nie angażował się w najważniejsze wydarzenia w Polsce w czasie wielkiego sierpniowego zrywu. Historia jego partii zawiera również bardzo wiele dziwnych wątków. Emocje Kaczyńskiego są podkarmiane przez różnych życzliwych, którzy przychodzą, donoszą i piszą do niego mnóstwo listów.

Reklamy

Prawda o Kaczyńskim powinna zostać w końcu ujawniona, bo buta i arogancja nie mogą rządzić Polską. Potrzeba nam władzy odpowiedzialnej, która Polskę będzie rozwijać a nie zmieniać w dziwną hybrydę socjalizmu, komunizmu i autorytaryzmu.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSzefowa kampanii Dudy pogryzła mężczyznę. Podwładni Ziobry umorzyli śledztwo
Następny artykułKim jest Michał Kolanko z „Rzeczpospolitej”? PR-owiec udający dziennikarza, czyszczący Internet ze swojej działalności