Okręt tonie – tak jedna z internautek skomentowała słowa Jarosława Kaczyńskiego, skierowane do polityków jego partii.

– Wszyscy politycy naszego obozu muszą mieć świadomość, że teraz mają zapomnieć o własnych ambicjach, karierach politycznych czy jakichś planach rozbudowy swoich formacji. Duda wygra wybory tylko wówczas, gdy wszyscy będą ofiarnie pracowali na jego sukces – błagalnie apelował Jarosław Kaczyński.

Reklamy

Skąd te zaskakujące słowa? Od wielu miesięcy atmosfera w PiS jest bardzo napięta. Politycy tej partii zajmują się układaniem, stanowiskami dla znajomych królika i walką z wewnętrzną konkurencją, Mało kogo obchodzi kampania Andrzeja Dudy.

Apel Kaczyńskiego skierowany jest także do „przystawek” czyli Jarosława Gowina oraz Zbigniewa Ziobro. Tymczasem obaj liderzy partyjek rozgrywają własne interesy. Gowin wstawił Dudzie wyjątkowo źle odbieraną szefową sztabu i zbiera negatywne opinie za fatalny początek kampanii. Ziobro nie ukrywa, że walczy o władzę i toczy wojny o przejęcie służb z Mariuszem Kamińskim.

Sytuacja jest bardzo napięta, apele Kaczyńskiego nie pomogą.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSzokujące! Marszałek Witek z PiS nie chce zajmować się gwałtownym wzrostem liczby samobójstw w szkołach!
Następny artykułDlaczego 4 czerwca 2019 r. Andrzej Duda powołał Mariana Banasia na ministra finansów?