Kryzys w pałacu prezydenckim? Mariusz Kamiński spotkał się z Andrzejem Dudą

Co takiego dzieje się w Polsce, że koordynator służb specjalnych spotyka się z prezydentem? Oficjalna wersja to rozmowa na temat koronawirusa, ale internauci spekulują, że prawdziwą przyczyną wizyty Kamińskiego w pałacu jest sprawa fatalnie idącej kampanii wybiorczej Andrzeja Dudy i kryzys związany z pojawianiem się różnych informacji o życiu osobistym prezydenta.

Chodzi między innymi o ten materiał

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


“Spotykaliśmy się z Andrzejem u naszych przyjaciół w Tarnowie od 2015 roku. Agata o nas wiedziała od początku. Wtedy kiedy poznaliśmy się z Andrzejem, oni byli w trakcie unieważniania małżeństwa.” – mówi autorka nagrania.

Internauci przypominają też o tym, że Duda ułaskawił Kamińskiego. Być może spotkanie dotyczyło więc pomocy w kampanii. W mediach pojawiły się informacje, które sugerują, że niektóre służby mogą dysponować kontami trolli do wpływania na opinię społeczną. Pisał o tym portal SluzbySpecjalne.com.

źródło: Twitter