Mafia w służbach.

Katarzyna Kaczmarek, żona agenta Tomka wystąpiła w programie Agnieszki Gozdyry. W wstrząsającym wywiadzie kobieta zdradziła, że jej mąż stał się niewolnikiem byłych kolegów.

Reklamy

Służby miały szantażować byłego funkcjonariusza i grozić mu, że dobiorą się do jego dzieci. Katarzyna Kaczmarek powiedziała, że jest prezesem fundacji Helper i bierze na siebie odpowiedzialność za wszystkie ewentualne nieprawidłowości.

Kobieta obawia się, że jej mąż może nie przeżyć aresztu. Wcześniej w dziwnych okolicznościach zginęli m.in. Dawid „Cygan” Kostecki, który ujawnił aferę podkarpacką, czy Brunon Kwiecień, który ujawnił rolę ABW w rzekomym planowaniu zamachu bombowego.

Żona agenta Tomka przekonuje, że za jej problemami stoi zionący nienawiścią i zawiścią minister koordynator Mariusz Kamiński.

– My już nie mamy siły uczestniczyć w tej grze służb specjalnych, które od wielu lat nas szantażowały, a zwłaszcza mojego męża. Posługując się rodziną – mną i dziećmi, dlatego tu przyszłam, żeby opinii publicznej powiedzieć, że byliśmy niewolnikami układu politycznego, który wytworzyły służby specjalne – powiedziała zrozpaczona kobieta.

[Cały wywiad]

Źródło: Polsat News

Poprzedni artykułPiS ma poważne problemy z zebraniem podpisów pod listami poparcia dla Dudy?
Następny artykułMocne zakończenie konwencji Kosiniaka-Kamysza: Przyrzekam, że dochowam wierności postanowieniom Konstytucji!