W Suwałkach, przy ulicy Wojska Polskiego, stanął billboard ze zdjęciem posłanki Lichockiej pokazującej faka po tym, jak PiS przegłosował przekazanie 2 miliardów złotych na propagandę partyjną czyli na media publiczne zamiast na leczenie chorych na raka.

Lichocka była wtedy w Sejmie tak uradowana, że pokazała gest powszechnie uważany za bardzo obraźliwy. Wywołało to powszechne oburzenie i w reakcji na to w całej Polsce zaczęły pojawiać się billboardy z Lichocką, finansowane poprzez zbiórki społeczne.

Reklamy

Wielu komentatorów uważa, że gest Lichockiej będzie jednym z powodów, dla których Andrzej Duda przegra wybory prezydenckie. Głosowanie na Dudę to przecież jakby głosowanie na Lichocką, Macierewicza, Misiewicza, Ziobrę oraz innych… Dzisiaj rozsądnym dla wyborców będzie oddać władzę prezydenta w ręce kogoś z opozycji. Największe szanse mają Władysław Kosiniak-Kamysz, Małgorzata Kidawa-Błońska a dużo głosów Dudzie odbierze też Krzysztof Bosak.

źródło: Twitter

 

Poprzedni artykułKrystyna Pawłowicz „znowu nadaje”. Więcej pomników, więcej pomników!
Następny artykułDoradca Dudy atakuje męża Kidawy-Błońskiej za rok studiów w Moskwie. Sam miał ojca w Milicji Obywatelskiej