Andrzej Duda ma poważny problem ze swoją kampanią wyborczą. Jego przekaz jest nudny i nie ma w sobie żadnej treści – tak internauci komentują aktywność prezydenta. Jak tak dalej pójdzie, to nawet tak zwany twardy elektorat odejdzie do Konfederacji lub PSL, bo rzeczywiście, Duda nie ma zbyt wiele do powiedzenia a powtarzanie tych samych słów nie sprawi, że staną się mądrzejsze czy ważne.

„Podsuwam panu Dudzie kilka sloganów. Kiedy nie ma się czym pochwalić przez 5 lat prezydentury, zawsze można powiedzieć: – walczymy o lepsze jutro – wysiłkiem całego narodu zbudujemy silną ojczyznę – robiąc lepiej, dajemy więcej – wzmożona kontrola dźwignią społecznego zaufania” – napisał jeden z internautów komentując słowa prezydenta.

Reklamy

Rzeczywiście, dzisiaj kampania Andrzeja Dudy wygląda słabo. I jego szanse na dobry wynik w pierwszej turze są bardzo małe. Wszystko już obiecano. Z każdą chwilą rosną zaś szanse innych kandydatów, takich jak Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Bosak czy Małgorzata Kidawa-Błońska. Będziemy więc zapewne świadkami zaskakujących rozstrzygnięć.

Poprzedni artykułParadne! Kurski prosi Dudę o 2 miliardy na TVP
Następny artykułChamstwo, prostactwo, przekleństwa. Oto wyborcy Dudy