Kampania wyborcza się dopiero rozpędza a propisowskie media już pełne pseudo sensacji o konkurentach. Prawdziwe tajemnice kryje jednak sztab Andrzeja Dudy, o którym aż roi się od plotek w dziennikarskim świecie. Czekamy więc na poważny analityczny artykuł na ten temat.

A pytań jest bardzo dużo. Dlaczego panuje tam taka a nie inna atmosfera? Skąd są ludzie, którzy wybiegają z autobusu i biegną za Andrzejem Dudą i krzyczą jego nazwisko? Dlaczego na spotkania z prezydentem nie są wpuszczani wszyscy chętni, tylko wybrane osoby? Dlaczego prezydent nie przedstawił żadnego programu? Co tam robi Beata Szydło i czemu na szefową sztabu wybrano osobę, które po nocy nielegalnie roznosiła ulotki w wyborach samorządowych a przyłapana na gorącym uczynku pogryzła osobę, która ją złapała?

Reklamy

Dlaczego Andrzej Duda nie zrobił otwartej konferencji prasowej, na której można swobodnie zadawać pytania? Dlaczego nie ma debaty z innymi konkurentami?

Tych pytań jest rzeczywiście bardzo dużo i Polacy oczekują na odpowiedzi jak najszybciej. Co więc jeszcze ukrywa sztab Dudy?

źródło: Facebook / Twitter

Poprzedni artykułTo oświadczenie sędziego wywołało wściekłość w Ministerstwie Sprawiedliwości?
Następny artykuł„Lech Kaczyński kiedyś doprowadzi do tragedii, zginie wielu niewinnych ludzi”