Zgrzyt przed wyborami.

Andrzej Duda może stracić poparcie swojej partii. Powodem jest strach przed podpisaniem dotacji dla TVP.

Chodzi o 2 mld złotych, którymi PiS chce dofinansować swoją tubę propagandową. Duda boi się podpisać ustawę, ze względu na awanturę wokół zabrania pieniędzy chorym na raka.

Dodatkowo Duda wpadł na pomysł, iż doprowadzając do dymisji szefa TVP – Jacka Kurskiego zyska sympatyków. Tymczasem zyskał wroga w postaci prezesa PiS.

Teraz sprzyjający PiS tabloid „Super Express” ujawnił, że otoczenie Kaczyński i jego współpracownicy rozważają wycofanie Dudy i wystawienie innego kandydata w wyborach.

To byłoby polityczne trzęsienie ziemi. W PiS aż huczy od plotek. – Jarosław Kaczyński (71 l.) traci cierpliwość. Słychać głosy, że wystawimy innego kandydata na prezydenta – mówi nam osoba z otoczenia prezesa. Skąd ta zmiana? Spotkanie szefa PiS i Andrzeja Dudy zakończyło się awanturą –ujawnił „Super Express”.

Kaczyński miał wyjść ze spotkania po zaledwie 11 minutach. Publikacja takiej informacji w bliskim PiS brukowcu trudno odczytać inaczej jak groźbę, co czeka Dudę jeśli nie zacznie wykonywać rozkazów na czas.

Źródło: Super Express

Poprzedni artykułOto kadry PiS. Z fotela burmistrza na przewodniczącego Rady Nadzorczej CPK
Następny artykułMinister Zagórski zapowiada wprowadzenie cenzury internetu?!