„Władysław Kosiniak-Kamysz wnosi i młodość, i kompetencje, i pewne nowe spojrzenie” – powiedział poseł Lewicy, Robert Kwiatkowski, w wywiadzie dla jednej ze stacji radiowych.

Trudno się nie zgodzić , dzięki za dobre słowo – skomentowała to Urszula Pasławska, posłanka ludowców.

Reklamy

Kosiniak-Kamysz uważany jest przez wiele osób za czarnego konia wyborów. Według sondaży ma szansę wygrać z Andrzejem Dudą w drugiej turze dzięki zdolności pozyskiwania wyborców aktualnego prezydenta. Jego program to m.in. lepsza edukacja, inwestycje w służbę zdrowia i ochronę bezpieczeństwa Polski, które dzisiaj, po pięciu latach rządów PiS jest zagrożone.

Głównym celem Kosiniaka-Kamysza jest zakończenie podziałów społecznych, wynikających z polityki. „Dość tej wojny domowej” – mówi kandydat na prezydenta i zapowiada, że sędzi prezydentem wszystkich Polaków a Kancelaria Prezydenta stanie się miejscem, które połączy wszystkie opcje polityczne. Kosiniak-Kamysz chwalił ostatnio m.in. Artura Dziambora z Konfederacji.

Świetne wrażenie zrobił też występ żony Kamysza, Pauliny Kosiniak-Kamysz, która zapowiedziała, że będzie aktywną pierwszą damą.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułKarnowskim i Sakiewiczowi miliony, Polakom podwyżki cen!
Następny artykułPoważny konflikt w olsztyńskich strukturach PiS. Nie płacą nawet za czynsz!