„LIST POŻEGNALNY DO JACKA KURSKIEGO

Reklamy

Panie Jacku Kurski, na początku gratulacje. W ciągu paru lat udało się Panu zamienić Telewizję Publiczną w fabrykę memów. Sami robimy w komedii i wiemy, jakie to trudne. Panu się to udało i teraz na hasło „TVP” automatycznie słychać ryk beki.

Lista memów, które Pan wypuścił, jest imponująca: uchodźcy roznoszący choroby; nauczyciele jako leniwi degeneraci; lekarze rezydenci jako amatorzy luksusu i kanapek z kawiorem; LGBT jako synonim pedofilii; sędziowie jako drobne pijaczki i złodzieje; niepełnosprawni jako roszczeniowa kasta; Zenek Martyniuk jako inkarnacja Adama Małysza i papieża-Polaka w jednym. W Pjongjang są pod takim wrażeniem, że podobno trwają już prace, żeby nazwać Pana nazwiskiem jedną z ulic w centrum.

Ale wciąż pozostaje niedosyt. Ambitny plan TVP, aby jeszcze w tym roku ukończyć proces robienia ludziom wody z mózgu stanął z powodu pańskiej dymisji pod znakiem zapytania. I chociaż przeciętny widz „Wiadomości” już teraz mógłby własnym mózgiem ugasić pragnienie czterech dorosłych osób albo szóstki dzieci, to czujemy, że Pana potencjał nie został w pełni wykorzystany.

Mamy nadzieję, że w wolnych chwilach między zbijaniem bąków w radzie nadzorczej jakiejś państwowej spółki a czytaniem pamiętników Goebbelsa znajdzie Pan czas, aby dalej rozwijać skrzydła. Jeśli nie jako pierwszy na świecie udokumentowany przypadek śledzia z przeciwstawnymi kciukami, to przynajmniej hobbystycznie hejtując ludzi w komentarzach na wykopie.

Powodzenia na nowej drodze życia,
Make Life Harder” – czytamy na Facebooku

https://www.facebook.com/MakeLifeHarder/posts/3453053648043991?__xts__[0]=68.ARAJKM-YkdALZt0EvdOsItt0097TKfBMVGnu6tongYND4zFXISuzB5F37ayUc90xWn7IJVd7FQUqwTW2KSJckMhdpyaMw1klSiEeZsdKXxDVB3CIr9zzZD_7253MRuk68tha0iOEZ815bxv18uY9aaFco7KLxOD6wSAVpET6vGSLNimm2zYOLQ_wAF_pRCYtxe6-lUbpgF0aIOcCykGtdVe5Hs7PZIrf48hVXHwHwThH0noxtqczG7F1f6DeCOxRccnYFz7ON7RwvwXAuW2pKLTQcLd79a3BsmvnaIn-3zwnTSIAex5F_-54wPacU1XPJLbwiHBvCiENLA6PVLpuig&__tn__=-R

Poprzedni artykułOtwarcie przyznają, że prokuratura działa na partyjne zlecenie? WIDEO
Następny artykułMa taśmy? Banaś wysyła ostrzeżenie do polityków PiS: w mojej kamienicy nocowało dużo ministrów