UWAGA! Rząd wprowadził cenzurę internetu w związku z koronawirusem: Allegro i OLX nie mogą sprzedawać płynów do dezynfekcji

“Walka” rządu z epidemią koronawirusa zaczyna być niebezpieczna dla wolnego handlu i wolności w internecie. Kancelaria Premiera ogłosiła właśnie, że OLX i Allegro nie będą mogły sprzedawać artykułów związanych z koronawirusem. To socjalistyczny absurd, bardzo niebezpieczny dla naszej wolności – uważa bardzo wiele osób.

W ten sposób Polacy zostaną odcięci od źródeł zakupu towarów, które mogą im pomóc ratować życie i zdrowie. Wprowadzanie cenzury zakupów w internecie to pomysł bardzo niebezpieczny dla nas wszystkich!

Reklamy


Chcesz czytać  więcej wewnętrznych informacji ze świata polityki i mediów? Prosimy o obserwowanie naszego profilu na Facebooku oraz na Twitterze. Proszę o lajkowanie i podawanie dalej naszych wpisów - w ten sposób możemy zrobić dla Ciebie więcej.


Rząd tłumaczy ten absurdalny zakaz… wysokimi cenami.

Tymczasem ten sam rząd nadal nie zapewnił odpowiedniej ilości produktów ochronnych i dezynfekujących dla szpitali. Próba cenzurowania sieci to wyjątkowo niebezpieczny precedens, który nie powinien mieć miejsca. Jesteśmy też świadkami zamachu na wolny handel. PiS to komuna bis – komentują absurdalny zakaz internauci. Czy Allegro i OLX odwołają się do sądu?

źródło: Twitter