„Wrażenie jest takie, jakby Andrzej Duda chciał robić kampanię na koronawirusie. Tym bardziej że pierwsze tygodnie walki o prezydenturę były dla niego nieudane, ze wskazaniem na słabą konwencję i politycznie samobójczą walkę z PiS o wpływy w TVP” – napisał Jacek Nizinkiewicz. Ale problem jest chyba głębszy.

Andrzej Duda okazuje się prezydentem, który nie tylko ma fatalną kampanię wyborczą ale też nie radzi sobie z poważnymi społecznymi problemami i skutkami koronawirusa.

Reklamy

Coraz więcej osób uważa, że Andrzej Duda w ogóle nie powinien kandydować. Rezygnacja z kandydowania przez kandydata PiS powinna być połączona z utworzeniem Rządu Ocalenia Narodowego, który zastąpi ten, który dzisiaj nie funkcjonuje jak powinien.

Do tego trzeba jednak odpowiedzialności za Polskę i wyjątkowej woli politycznej. A PiS raz zdobytej władzy chyba oddać nie chce…

„Ostatnie ruchy Andrzeja Dudy pokazują też jak małą rolę ma w bieżącym zarządzaniu państwem ma prezydent. Ma się teraz trochę wrażenie jakby był tylko po to żeby płatać się między nogami, wciskając się ze swoją kampanią w trudne czasy. No cóż, taki system sobie wybraliśmy” – skomentował to jeden z internautów.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSkandal! Nowy szef TVP był członkiem PZPR
Następny artykułOni są chorzy z nienawiści do Owsiaka. Nawet zagrożenie epidemią jest dla funkcjonariuszy TVPiS okazją do ataku