Jarosław Kaczyński schował się na  czas epidemii. Prawdopodobnie ze strachu. Ale on, jako osoba, która de facto rządzi tym krajem, powinien w końcu podjąć kilka ważnych decyzji. W tym takie, które dotyczą osób nie mających możliwości zarobić pieniędzy w obliczu epidemii – apelują internauci.

Należy natychmiast wstrzymać do odwołania pobór podatku dochodowego, VAT oraz ZUS. W momencie, gdy tysiące firm nie pracują, nie mają na te podatki pieniędzy.

Reklamy

Należy natychmiast wstrzymać płacenie kredytów. Epidemia koronawirusa uniemożliwia zarabianie pieniędzy. I nie chodzi o spotkania Dudy z prezesami banków, tylko realne działania legislacyjne, które zamrażają, do odwołania, cały system kredytów bankowych. Ludzie nie mają pieniędzy! Skąd mają brać na opłaty i kredyty?

Nie działa tysiące firm. Ludzie, którzy prowadzą sklepy, bary, restauracje, prowadza usługi, są pozbawieni przychodu. Nie stać nas na to, by zbankrutowali. Trzeba im ulżyć. Podobnie większym firmom, które przecież też przestają normalnie funkcjonować.

Do roboty, leniwa władzo – dzisiaj jest wasz czas próby. Teraz ponoście za to wszystko odpowiedzialność.  My jako społeczeństwo już swoje zrobiliśmy.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułRęce opadają. Na Jasnej Górze tak się „walczy” z koronawirusem. Wideo przeraża.
Następny artykułŚwietna akcja restauracji z Poznania. Zanim zostali zamknięci, przygotowali posiłki dla szpitala