Przestańcie to robić! Ukrywanie prawdy o koronawirusie, brutalne ataki na opozycję, chwalenie się rzekomymi osiągnięciami. Wszystko to pokazuje, że PiS nie rozumie jeszcze powagi sytuacji i traktuje koronawirusa jako kolejny element walki politycznej.

Opozycję atakował między innymi Mariusz Błaszczak, siedząc w telewizji i opowiadając o tym, jak to wojewodowie się sprawdzają w swojej pracy i co by było, gdyby urzędów wojewódzkich nie było. To jest kompletna nieodpowiedzialność! Politycy PiS, weźcie wy się  końcu do roboty i przestańcie jątrzyć i dzielić naród.

Reklamy

W obliczu kryzysu PiS pokazuje właśnie, że musi zostać natychmiast odsunięty od władzy z Andrzejem Dudą na czele. Nie można w czasie tak wielkich tragedii robić polityki. Trzeba pomagać ludziom. Gdzie są ustawy wstrzymujące pobór podatku? Gdzie są ustawy, które wstrzymują spłatę kredytów? Gdzie są ustawy pomocowe dla ludzi, którzy nie pracują? Gdzie jest pomoc dla samotnych schorowanych starszych ludzi? Gdzie edukacja zdalna? Gdzie pomoc kurierom, którzy przejęli rolę sklepów? Nic nie zrobiliście, mimo, że mieliście na przygotowanie Polski wiele tygodni!

źródło: Twitter

Poprzedni artykułPropisowskie media sieją strach! A może wiedzą wcześniej o zgonach Polaków?
Następny artykułTesty na koronawirusa są dostępne w popularnym sklepie internetowym, a rząd nie ma ich dla Polaków?