[Counter-Box id="1"]

Nie wyżywicie się. Skoro rząd zakazuje Polakom pracować a firmom działać, to Polacy powinni również odwdzięczyć się rządowi tym samym. Wstrzymajmy premierowi, ministrom, wiceministrom, sekretarzom, podsekretarzom i gabinetom politycznym pensje do momentu, aż się nie uporają z koronawirusem. Będą tez mieli zakaz korzystania z limuzyn i używania kart kredytowych. Zmotywujemy ich do pracy a jednocześnie pokażemy jak to jest, gdy nie dostaje się pieniędzy.

Pomysł jak zmotywować rząd do uczciwej pracy jest genialny w swej prostocie. Całe to towarzystwo od Kaczyńskiego musi zostać pozbawione wynagrodzeń. Będą cierpieć razem z milionami Polaków, którzy nie mogą chodzić do pracy a ich firmy nie mogą funkcjonować. Poczynając od milionera Morawieckiego, który przepisał majątek na żonę by go ukryć, po ostatniego najmarniejszego wicesekretarzybę w podrzędnym ministerstwie.

Reklamy

Koniec z waszymi pensjami – członkowie rządu. Koniec z limuzynami. Koniec z kartami kredytowymi i jedzeniem za darmo w ministerstwach. Żyjcie jak my. Zobaczcie jak to wygląda – piszą internauci.

Dla Polski. Dla Polek i Polaków!

źródło: Facebook

 

Poprzedni artykułLogika PiS: Nie ma testów na koronawirusa, nie ma stwierdzonych przypadków zachorowań. Nie ma stwierdzonych przypadków zachorowań, nie trzeba przesuwać wyborów
Następny artykułTelewizja chociaż raz nie kłamie. Przyznają wprost, że obrzydliwa kampania Dudy trwa