Andrzej Duda fatalnie rozpoczął swoją kampanię wyborczą. Najpierw zatrudnił szefową sztabu, która miała na koncie pogryzienie człowieka. Później okazało się, że na spotkania z prezydentem przychodzi masa przeciwników a filmy i zdjęcia z protestów błyskawicznie obiegły internet. Teraz sztab Dudy i sam prezydent kompletnie nie radzą sobie z kryzysem wywołanym przez koronawirusa.

Prezydent wygłosił wczoraj kolejne nie wiadomo co do narodu. Miało być orędzie, wyszło puste i nudne przemówienie, które nie zawierało w sobie nic, co interesuje miliony Polek i Polaków. Prezydent nie mówił o tym, co zrobi, by pomóc społeczeństwu, tylko prowadził nieudolną autopromocję.

Reklamy

Tymczasem w momencie, gdy rząd sobie nie radzi, parlament nie potrafi się zebrać, Andrzej Duda mógł aktywnie działać. Nie robi tego. Nie ma żadnej inicjatywy, czeka na to, co dostarczą z Nowogrodzkiej, co klepnie Morawiecki i pójdzie. Ludzie są rozczarowani. Na trudne czasy potrzebny jest prezydent odpowiedzialny i rozsądny a nie marionetka – komentują.

Duda powinien ustąpić ze stanowiska sam – jego obecność w pałacu prezydenckim tak naprawdę nic do naszego życia nie wnosi. Jest zbędnym kosztem, z którego społeczeństwo nie ma pożytku. Przez pięć lat jeździł na narty, jego żona milczała – i dzisiaj niewiele się zmieniło – podkreślają komentatorzy.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułTo już stan wyjątkowy? Wojsko z bronią maszynową na granicach!
Następny artykułNa to Duda dał dwa miliardy? Bartoszowi Arłukowiczowi zmarł ojciec, szczujnia z Woronicza nie mogła się powstrzymać