Apel do dziennikarzy w mediach: W obliczu potężnego kryzysu, który zniszczy tysiące firm, setki tysiące miejsc pracy, spowoduje potężny kryzys w większości branż w Polsce, także w waszych gazetach, radiach, telewizjach i portalach, apelujemy o zaprzestanie pokazywania i komentowania polityków, którzy kłamią, manipulują i wprowadzają w błąd opinię publiczną w sprawie koronawirusa oraz zajmują się sprawami nieistotnymi z punktu widzenia społeczeństwa.

Dziennikarze! Uświadomcie sobie w końcu, że nasz kraj przestał już normalnie działać. Pieniędzy nie będzie na nic – już wkrótce także miejsce, gdzie pracujesz, może przestać istnieć z powodu braku pieniędzy. Dlatego apelujemy – skupcie się na sprawach kluczowych i najważniejszych. Pokazujcie prawdę, zadawajcie trudne pytania i przestańcie chronić głupotę, kłamstwo i manipulację.

Reklamy

Dzisiaj skończył się czas łagodności, poprawności politycznej i ukrywania prawdy. Wy też jesteście poszkodowani przez to, że politycy nie przygotowali naszego wspólnego kraju na epidemię. Wy tez macie dzieci, kredyty i zobowiązania, których nie spłacicie bo cała gospodarka leży!

Dlatego dzisiaj to na was, na dziennikarzach, spoczywa obowiązek pokazywania prawdy, zadawania trudnych pytań i obnażania kłamstw władzy. Nie można dłużej tolerować tego, co politycy opowiadają, by zapewnić sobie trwanie na stołkach.To przez ich głupotę, nieodpowiedzialność, brak działań i brak wyobraźni także Wy, dziennikarze, jesteście zagrożeni. I czas to zrozumieć, bo tak wygląda dzisiaj prawda.

MÓWCIE PRAWDĘ, PYTAJCIE O PRAWDĘ, POKAZUJCIE POLITYKÓW TAKIMI, JAKIMI SĄ. DOŚĆ OCHRONEK, ZDANIA WYDAWCÓW, NACISKÓW NA TELEFON. 

Źródło: Facebook

 

Poprzedni artykuł„Patologiczni kłamcy z szaleńcem na czele chcą nas wykończyć”. Lekarka ujawnia prawdę o tym, co się dzieje w Polsce!
Następny artykułUczniowie mają dość chaosu w edukacji i chcą przełożenia egzaminów