Bezczelność czy głupota? Były rzecznik rządu Szydło, Rafał Bochenek, publicznie podziękował Andrzejowi Dudzie za to, że na stacjach benzynowych spadła cena paliwa, ale zrobił to w dniu, w którym w Polsce umarł pierwszy pacjent, który przebywał na kwarantannie i nie doczekał się testu na koronawirusa.

Tymczasem ani Andrzej Duda ani Daniel Obajtek ani Jarosław Kaczyński nie mają nic wspólnego z obniżką cen paliw, wynika ona wyłącznie ze spadku cen ropy na światowych giełdach. Nadal też połowa ceny paliwa to podatki, które zagarnia nienasycone państwo.

Reklamy

Bezczelność i brak wyczucia ludzi związanych z PiS jest przerażająca. W czasie, gdy umierają ludzie, oni nadal uprawiają propagandę i sieją kłamstwa. Gdybyście nie zauważyli, propagandziści, w Polsce panuje epidemia koronawirusa. Polacy drżą o życie swoich bliskich i o swoją pracę, o przyszłość swoich dzieci. A wy bezczelnie kłamiecie, uprawiacie tępą, nachalną propagandę. Mieliście pięć lat na przygotowanie Polski do kryzysu. Tymczasem w wielu szpitalach brakuje już środków ochronnych a kolejni lekarze są przez to zarażani. Ilość zachorowań lawinowo rośnie.

Jeśli w Polsce powtórzy się scenariusz włoski, dziennie będzie umierać kilkaset osób. Także w waszych rodzinach!

Brakujące testy i ich mała ilość oraz każda śmierć w Polsce obciąża dzisiaj w równym stopniu Kaczyńskiego, Dudę, Morawieckiego i każdego, kto jest u władzy.

Poprzedni artykułTak wygląda stacja testów na koronawirusa u naszych sąsiadów. Wjeżdżasz autem, wynik w parę minut
Następny artykułŚciąga dla idiotów władzy. Które branże ucierpiały w wyniku koronawirusa?