Nasz kraj przypomina świat po wojnie, w której zginęła znaczna część społeczeństwa a tylko nieliczni ludzie pojawiają się na ulicach. Sytuacja jest przerażająca. Większość z nas siedzi w domach, chroniąc siebie i najbliższych przed koronawirusem. Nie przeprowadza się masowych testów, ludzie nie wiedzą czy są chorzy czy zdrowia a codzienne doniesienia mówią o lawinowym wzroście zachorowań. Grozi nam kompletny paraliż gospodarki.

Kolejne firmy zamykają się, zwalniają ludzi, obniżają pensje. Jest tragicznie! W sytuacji, w której rząd i prezydent nie radzą sobie z walką, Kaczyński powinien ustąpić, wraz z Morawieckim i Dudą, dać dojść do władzy fachowcom a potem przeprowadzić prawdziwe wybory zarówno do Sejmu jak i do Senatu. Ale tego nie robi, bo boi się utraty władzy – zresztą słusznie, bo Polki i Polacy przekonali się już, że co innego prowadzić propagandową ściemę a co innego poważną walkę z największym zagrożeniem jakie spotkało nasz kraj po II Wojnie Światowej.

Reklamy

Skutki koronawirusa będą dużo poważniejsze, niż jeszcze dzisiaj ktokolwiek sądzi. Przede wszystkim brak pieniędzy, bieda, tysiące jeśli nie dziesiątki tysięcy zgonów wynikających ze stresu, strachu, braku opieki lekarskiej. Stracony rok szkolny, zatrzymane projekty.

Polska dzisiaj trzyma się tylko dlatego, że nie zawiedli Polacy. Ofiarnie pomagają, gdzie mogą. Rząd niestety zawiódł po całości, bo nadal zajmuje się polityką. Rzucając betonowe koło ratunkowe firmom zatopi gospodarkę i wpędzi nasz kraj w spiralę inflacji, drożyzny oraz stagnacji.

https://twitter.com/KONFEDERACJA_/status/1241783294603255809/

źródło: Twitter

Poprzedni artykułSkąd miał strój ochronny i dlaczego zrobił sobie zdjęcie? Mnożą się wątpliwości wokół Karczewskiego
Następny artykułEdukacja po pisowsku: przekleństwa, chaos, brak organizacji. Tak wyglądają lekcje on-line na platformie, którą zaleca MEN. WIDEO