I znowu im nie wyszło. Wytykanie błędów politykom od Kaczyńskiego, Ziobry i Gowina doprowadza do białej gorączki internetowych trolli. Przekaz z Nowogrodzkiej każe im pisać o nieprzeszkadzaniu… rządowi w walce z koronawirusem. Ale to już nie kompletnie nie działa.

„Najbardziej to by nam pomogło jakbyś się zamknął w końcu!” – pisze jedno z troll kont, obsługiwanych na zlecenie układu władzy. „Najbardziej to by nam pomogło, jakbyście przestali przeszkadzać rządowi” – powiela przekaz inne konto tego typu.

Reklamy

Wiele z tych kont obserwuje… Andrzeja Dudę. Ale ta kampania wobec opozycji idzie bardzo kiepsko. Nawet trolle boją się o swoje życie i zdrowie widząc jakie błędy popełniają rządzący i żadne pieniądze nie są w stanie przezwyciężyć tego strachu.

Bo co tak naprawdę mówią tego typu wpisy? Mówią tyle, że rząd nie radzi sobie z epidemią i boi się, że to dojdzie do świadomości społecznej. Wpisy trolli mają zagłuszyć społeczną świadomość, tyle, że działają odwrotnie – o czym zleceniodawcy zapomnieli. Takie ataki zwiększają wyczulenie społeczne, mówią „rząd chce coś ukryć”. I coraz więcej faktów to potwierdza.

Swoją drogą zlecanie ataków politycznych w obliczu epidemii koronawirusa najwięcej mówi  o inspiratorach tych wpisów.

Poprzedni artykułNieudacznicy z PiS. Gdyby wdrożyli cyfrową szkołę, dzisiaj nie byłoby problemu!
Następny artykułSzok! Wywiad ostrzegał polityków PiS już w styczniu, że będzie epidemia!