Według sondażu dla Super Expresu, bardzo szybko rośnie poparcie dla Władysława Kosiniaka-Kamysza. Rozsądny kandydat, lekarz, ma już blisko 13% zwolenników. Opowiada się m.in. za wstrzymaniem poboru podatków i ZUS dla wszystkich i wprowadzenie zdalnej edukacji, opartej na urządzeniach mobilnych. I to on, według wielu badań, wygrałby w II turze z Andrzejem Dudą.

Wysokie poparcie notuje też Krzysztof Bosak. Kandydat Konfederacji ma blisko 7%, co oznacza, że coraz więcej osób popiera (tożsamy w wielu punktach z propozycjami PSL), program Konfederacji, dotyczący gospodarki. To dobra wiadomość dla małych firm, fatalna dla Kaczyńskiego, który swój elektorat buduje wśród seniorów.

Reklamy

Małgorzata Kidawa Błońska ma stabilne 21% poparcia. Powody do zmartwień ma za to Andrzej Duda, którego kampania w mediach publicznych daje efekt odwrotny od zamierzonego. Coraz mniej osób chce na niego głosować. I trudno się dziwić, pięć lat nic nie robienia nie da się przykryć chaotycznymi ruchami wokół epidemii.

źródło: Super Express

Poprzedni artykułCo za nieudacznicy! Nie potrafią nawet zorganizować pracy Sejmu a co dopiero ochronić Polski przed koronawirusem!
Następny artykułWielka wpadka Kalety. Chciał zaatakować Trzaskowskiego za rozkład jazdy, ale znowu mu nie wyszło