Witajcie w świecie, w którym prawda nie podoba się władzy. Plakatowa akcja z niesławnym fakiem Lichockiej, pokazanym chorym na raka, rozwija się świetnie prawie w całej Polsce. Prawie, bo w Stalowej Woli, gdzie rządzi PiS, baner zdjęto na polecenia prezydenta miasta. To Lucjusz Nadbereżny.

„Jak mówią nam nasi informatorzy, proszący zachować anonimowość, prezydent osobiście dzwonił do właściciela z prośbą o usunięcie baneru. Kto usunął feralny baner, z tablicy musi mieć świadomość, że zniszczył czyjąś własność, a na to są już paragrafy” – napisał lokalny portal.

Reklamy

Lucjan Nadbereżny w 2006 wstąpił do Prawa i Sprawiedliwości. W latach 2006–2014 przez dwie kadencje był radnym miejskim w Stalowej Woli, pełnił funkcję przewodniczącego klubu radnych PiS. Pracował jako dyrektor biur parlamentarzystów Janiny Sagatowskiej i Antoniego Błądka. W październiku 2015 został członkiem Narodowej Rady Rozwoju powołanej przez prezydenta Andrzeja Dudę.

źródło: STW24.pl

Poprzedni artykułGigantyczny skandal w Trujce. Zagłuszono słuchacza, który alarmował o problemach z aplikacją kwarantanna!
Następny artykułOd piątku nakaz pozostawania w domach?