Budowa przekopu Mierzei Wiślanej za kilka miliardów złotych i budowa CPK za kilkadziesiąt miliardów, 10 miliardów dla TVP – te pieniądze muszą wrócić do milionów Polek i Polaków. W obecnej tragicznej sytuacji nie stać nas na to, żeby marnować tak gigantyczne kwoty na budowle kaczyńskiego socjalizmu.

Andrzej Duda mógłby w końcu się wykazać, gdyby tylko dysponował wolą i kręgosłupem: projekt prezydenckiej ustawy o wstrzymaniu absurdalnych pisowskich inwestycji oraz wstrzymaniu poboru jakichkolwiek podatków na czas kryzysu byłby największym dziełem „Adriana”.

Reklamy

Podobne rozwiązanie mógłby wprowadzić Rząd Ocalenia Narodowego, powołany zamiast nieudaczników Morawieckiego. Potrzebuje dzisiaj odważnych i mądrych decyzji a nie ma lepszej decyzji niż deregulacja gospodarki i wstrzymanie na kilka miesięcy podatków, by firmy mogły wyjść z kryzysu.

Czas jeszcze, by ludzie tacy jak Macierewicz zwrócili pieniądze za swoje fanaberie, takie jak Komisja Smoleńska, PFN niech odda co do grosza miliony, które wziął na nic a były już minister Tchórzewski niech zwróci pieniądze za nieistniejącą elektrownię w Ostrołęce.

źródło: Twitter

Poprzedni artykułPośle Mularczyk, gdzie odszkodowania z II Wojnę Światową? Byłoby jak znalazł na kryzys!
Następny artykułPiS jak SKOK Wołomin stawia na słupy. Kolejny kandydat z kapelusza „zebrał” 100 tys. podpisów