Polskie rodziny i polscy przedsiębiorcy zastanawiają się jak przetrwać czas epidemii koronawirusa. Zamarł ruch uliczny, zamarł handel, zamarły usługi. Ludzie kupują wyłącznie rzeczy niezbędne im do życia. Nikt nie chce pozbywać się cennych pieniędzy. Polska kompletnie nie działa.

W tym czasie Jarosław Kaczyński i jego pomagierzy w rodzaju Andrzeja Dudy i Mateusza Morawieckiego grają w grę… o wybory prezydenckie. Stawka jest dla nich najwyraźniej większa, niż… nasze życie, zdrowie i dobrobyt. Politycy mają nas najwyraźniej w nosie, co pokazują kompromitujące zapisy tekturowej tarczy antykryzysowej, która jest tak żenującą propozycją, że szkoda słów.

Reklamy

Cała Polska stanęła, zrozumcie to wreszcie, politycy! Nie ma pracy, nie ma pieniędzy, nie ma nic. Musicie chociaż raz w waszym życiu wznieść się ponad partyjny ukaz nic nierozumiejącego naczelniczka Kaczyńskiego, i zrobić jeden ważny krok by nas ocalić! Wstrzymać wszystkie podatki, wstrzymać wszystkie opłaty i daniny, obniżyć sobie pensje, wstrzymać wszelkie wiekie i zbędne inwestycje.

Kryzys dotknął wszystkich, panie Kaczyński, Duda i Morawiecki. Kryzys zabija każdą branżę, każdą bez wyjątku. 

Poprzedni artykułKosiniak-Kamysz rośnie w siłę. Blisko 15% poparcia
Następny artykułPrezes Orlenu chwali się produkcją płynu, którego nikt nie widział! Propaganda jak za komuny.