Joanna Lichocka pokazała swój niesławny gest w momencie, gdy PiS odebrał 2 miliardy złotych chorym na raka i przekazał je do TVP. Dzisiaj, po nocnych głosowaniach i zmianie prawa wyborczego, ten gest można odczytać inaczej – jako wielki fak dla wszystkich pracowników, zwalnianych z pracy, z obniżaną pensją i brakiem perspektyw na lepsza przyszłość. To także wielki fak dla przedsiębiorców, którzy Polskę utrzymują.

Nic dziwnego, że ci ostatni mają już serdecznie dość PiS i Kaczyńskiego. Fak, który im pokazał PiS wczoraj zmotywował potężną grupę przedsiębiorczych ludzi do działania. PiS nie ma szans w starciu z małymi i średnimi firmami – właściciele malutkich firm są zaprawieni w bojach od wielu lat. Poradzą sobie z Kaczyńskim szybciej niż komukolwiek się zdaje. Bo jeśli do wczoraj PiS miał jakieś poparcie w tej grupie społecznej, to w tej chwili nie ma już żadnego. A to potężna grupa, mająca ogromny wpływ na Polskę lokalną.

Reklamy

Już teraz pracodawcy zapowiadają rozmowy z pracownikami, by uświadomić im kto jest winny ich problemów. Już teraz mówią, że odetną rządowi źródła finansowania. Już teraz zapowiadają zdecydowany sprzeciw wobec idiotycznych pomysłów Morawieckiego, Emilewicz czy Gowina. Już teraz mają dość rządów PiS.

źródło: Facebook

 

Poprzedni artykułGiertych znalazł prosty sposób na manipulantów z PiS. Można łatwo zablokować im zmiany w kodeksie wyborczym
Następny artykułKompromitacja Sejmu. Nie potrafią na czas przygotować dokumentów