Polska w największym kryzysie od czasów II Wojny Światowej, gospodarka się wali, miliony Polaków za chwilę stracą pracę, setki tysięcy firm upada a co w tym czasie robi były współpracownik Andrzeja Dudy a obecnie wiceminister rozwoju Waldemar Buda? Zabawia się wrzucając do internetu infografiki o tym, co było w Polsce 11 lat i atakuje opozycje. Trzeba przyznać, że wiceminister wybrał bardzo oryginalny sposób na walkę z kryzysem.

Te internetowe zabawy pana Budy pokazują mentalny stan polityków PiS i ich koalicjantów. Facet, który zarabia wielokrotnie więcej niż większość z nas może pomarzyć, bawi się w godzinach pracy w tanią propagandę, która nie przynosi nam, jako społeczeństwu, żadnych korzyści. Płacimy mu, a on zamiast pracować, zajmuje się rozpowszechnianiem historycznej wiedzy.

Reklamy

Podpowiedzmy więc panu „historykowi” z ministerstwa rozwoju co interesuje dzisiaj Polaków, bo najwyraźniej nie wie:

  1. Wstrzymanie pobierania ZUS,
  2. Wstrzymanie pobierania podatku dochodowego,
  3. Wstrzymanie podatku VAT i uwolnienie kont split paymnet, żeby przedsiębiorcy mogli z nich korzystać,
  4. Stymulacja gospodarki poprzez zlikwidowanie krępujących ją przepisów i czasowie zawieszenie podatku VAT (obniżenie do 0%)

Polaków interesują też efekty pracy pana, pana koleżanki Emilewicz i wielu innych polityków, których nazatrudnialiście w tym i w innych resortach. Natomiast zupełnie nie interesuje nas co było w roku 2009, 1999, 1989 a nawet 1000-nym. Historią pan się pobawi jak kryzys minie, ok?

Do roboty!

Poprzedni artykułPoważny błąd PiS. Zapomnieli o odpowiedzialności karnej za swoje czyny i zaniechania!
Następny artykułOstatni walc Kaczyńskiego, przegra wszystko? W nocy PiS zmienił prawo wyborcze, by ustawić wybory pod siebie!